• +38 (099) 566 01 39

Тренажер пасивної ходьби Zoryana Щасливі ноги

 • Виробник: Zoryana
 • Модель: happyleg
 • Наявність: На складі
8 720 грн


Тренажер (свінг-машина) пасивної ходи Zoryana KMS003M

Якщо ви відчуваєте біль, у вас труднощі під час ходи, у вас порушена циркуляція крові у ногах, то тренажер пасивної ходи допоможе вам підтримувати фізичну активність без особливих зусиль.

Zoryana «Щасливі ноги» - це клінічно схвалений апарат для пасивної ходи. Він створений, щоб підвищувати циркуляцію крові і збільшувати фізичну активність людей, які цього потребують.

Ви можете використовувати даний тренажер необмежений час, у нього немає протипоказань або побічних ефектів. Апарат підходить для використання людьми з обмеженими можливостями.

Кому буде корисна свінг-машина «Щасливі ноги»?

Використання тренажеру під час роботи

 • Людям з низькою фізичною активністю
 • Людям з ожирінням
 • При варикозі
 • При хронічній втомі ніг
 • Людям з порушенням кровообігу в ногах
 • При реабілітації від травм, які порушують рухову функцію
 • При малорухливому сидячому способі життя
 • Людям з порушеннями рухової функції організму
 • Для профілактики різних захворювань, застійних процесів та для поліпшення кровообігу.

Як працює апарат пасивної ходи?

Внаслідок захворювань або малорухливого способу життя людський організм потребує більшої фізичної активності. Якщо ви проводите більшу частину дня сидячи в одному положенні, то у вас підвищується ризик багатьох захворювань, порушуються обмінні процеси, кровообіг в організмі і т. д ..

Навіть при бажанні, деякі люди не можуть приділяти достатньо уваги своїй фізичній активності. Це може бути через захворювання, що обмежують рухи, або тривалу роботу у сидячому положенні. Даний тренажер створено саме для таких людей.

Завдяки технології пасивної ходи ви можете виконувати фізичні вправи, перебуваючи вдома і не встаючи з крісла. Тренажер «Щасливі ноги» від ТМ Zoryana працює за тим же принципом, що і природна хода. Ви ставите стопи на платформу, включаєте тренажер, після чого він переміщує ваші ноги з боку в бік, як під час прогулянки. Пристрій тренує ваші м'язи та покращує кровообіг, а ви в цей момент можете читати книгу, працювати за комп'ютером або просто відпочивати, відкинувшись у кріслі.

Апарат не обмежений за часом його використання, але навіть півгодини на день буде достатньо для помітного поліпшення вашого самопочуття.

Якими перевагами володіє даний тренажер?

Використання тренажеру "Щасливі ноги"

 • Він впливає дуже м'яко й делікатно. Рухи пристрою дуже точні і обережні.
 • У свінг-машині не використовується вібрація, міостимуляція, електричний стимул або інші види струмів.
 • Підходить для людей з обмеженими можливостями; для тих, хто значну кількість часу проводить у сидячому або лежачому положенні; для вагітних; для людей з кардіостимулятором; для паралізованих.
 • Апарат повністю безпечний, що підтверджено сертифікатами ЄС відповідно до стандартів РЄ, він схвалений лікарями-ортопедами і кардіологами Європи.
 • У даного апарату немає побічних ефектів.
 • Тренажер повторює природні рухи під час ходи, тому при його використанні не навантажуються суглоби і серце.

Відгуки лікарів:

Переваги використання свінг-тренажера "Щасливі ноги" були підтверджені декількома фахівцями, реабілітологами, кардіологами, хірургами та ортопедами.

Доктор David Lintonфізіотерапевт, 

Великобританія, Лондон

"... Щасливі ноги - це апарат для пасивних вправ, який дуже простий у використанні. Завдяки можливості налаштування швидкостей, Ви можете починати з повільного темпу, поступово збільшуючи швидкість. Використовуйте його 30 хвилин у день, коли дивитеся телевізор, працюєте за комп'ютером або читаєте книгу, для оздоровлення серця, суглобів та вен нижніх кінцівок "

Доктор Santos Gastón, кардіохірург, власник клініки судинної хірургії, Іспанія, Мадрид

"... Рекомендую використовувати апарат" Щасливі ноги "для профілактики захворювань серця та судин, а так само для відновлення після інсультів, інфарктів, травм та ін.."

Доктор Javier Gonzalez, васкулярний хірург, Австралія

"Активні рухи ніг, особливо хода - це запорука нашого здоров'я. Це важливо для людей будь-якого віку, але особено, для інвалідів та людей похилого віку, які витрачають величезну кількість часу, сидячи у кріслі. Пристрій " Щасливі ноги " особливо актуальний для таких людей, як незамінний апарат для підтримки здоров'я "

Увага! Масажер не є медичним приладом. Не можна використовувати масажер якщо вам протипоказаний ручний масаж. Якщо у вас є сумніви щодо протипоказань, зверніться за консультацією до лікаря.

Гарантия и Изготовлено
В подарунок масажна подушка Zoryana Yabluko
Доставка по Україні (Нова Пошта) безкоштовно
Гарантія 3 роки
Вага 5,2 кг
Розміри (ШхДхВ) 35 х 29 х 13 см
Потужність 30 Вт

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Ви дивилися