• +38 (099) 566 01 39

Вібромасажні платформи.

Вібраційна платформа Zoryana Fitness Plus
Купити

Вібраційна платформа Zoryana Fitness Plus

Вібраційна платфор..

22 980 грн

Вібромасажні платформи.

Віброплатформа - масажер для всього тіла.

Віброплатформа - відмінний варіант, для тих, хто прагне до активного способу життя, але на відвідування тренажерного залу дуже мало часу. Бодіспорт пропонуємо своїм клієнтам краще пристрій, який кардинально змінити їх життя. Наші ціни найдостойніші і дозволяю кожному стати володарем віброплатворми. Звертайтеся вже сьогодні по телефону +380995660139.

Як працює виброплатформа?

Принцип роботи виброплатформи, заснований на вібраціях і швидкого скорочення м'язів. Результат Ви відчуєте вже з перших днів. Приладу необхідно приділяти всього лише 10-15 хвилин Вашого часу в один день, при цьому отриманий результат дорівнює 1-2 годиному заняті в спортзалі. Дуже великою перевагою віброплатформи вважається, то, що під час занять, м'язи зовсім не втомлюються, що характерно для фізичних навантажень. Є ще одна цікава функція для скорочення часу тренування шляхом збільшення інтенсивності заняття.

Під час занять фітнесу, активізується 40% м'язів, а вчасно занять на виброплатформе, задіюються всі 100% і це призводить до швидких результатів.


Комплекс вправи на тренажери дозволяє домогтися наступних результатів:

  • Збільшення м'язової маси;
  • Поліпшується кровообіг;
  • Усунення целюліту;
  • Сприяє покращенню пластичності зв'язок;
  • Очищення організму від шлаків;
  • Зниження ваги;
  • Зміцнення кісткової тканини;
  • Прискорення обміну речовин;
  • Зміцнення імунної системи.

Такі тренування, сприяють боротьбі зі стресами, зміцнюючи нервову систему і гормональний баланс. Якщо ви перенесли нещодавно операцію або проходите реабілітацію, то виброплатформа, допоможе Вам швидко відновитися.

Як обрати вібромасажну платформу?

У магазинах можна знайти багато варіантів виброплатформ, але не варто поспішати з покупкою. Тут важливо визначити для себе кілька важливих факторів: хто буде використовувати, перелік необхідних програм для занять, матеріал приладу.

Необхідно при виборі пристрою, звернути увагу на комплекс програм, які підключені. Існують релаксаційні, силові, масажні та стрейчинг-програми. В основному йде 10 програм для тренувань, але є моделі, які підтримують більше. Чим більше програм в комплексі, тим дорожче.

У пристрої дуже важливу роль відіграє двигун. Чим більше вага людини, який користується, тим потужнішим має бути двигун. Більше популярність користуються віброплатформи з максимальною вагою до 130 кг.

Виброплатформи бувають з поручнем і без нього. У свою чергу з поручнем буде коштувати дорожче. За розміром така платформа буде більше, але займатися на неї буде зручніше. Без поручня також прилад ефективний і займає зовсім небагато місця.

У Бодіспорт популярністю користуються такіевіброплатформи, як Zoryana Fitness KMS002c та Зоряна KMS001c.

Дуже важливо вивчити перед покупкою тренажера віброплатформа протипоказання. Звертайтеся до фахівців по телефону +380986767815.

Де купити виброплатформу.

Наш інтернет-магазин Бодіспорт знаходиться в Харкові, але замовлення ми доставляємо по всій Україні. Необхідно відзначити, що доставляємо тренажери дуже швидко. Якщо ви захочете перевірити, як працює віброплатформа, то приїжджайте до нас. Наші фахівці чудово розбираються в массажерах і поскаржаться краще. У представленому каталозі на сайті зможете докладніше ознайомитися з нашим товаром.