• +38 (099) 566 01 39

Турманієва кераміка

Нефритовий килимок Zoryana Long
Купити

Нефритовий килимок Zoryana Long

Прогріваючий килим..

8 815 грн
Турманієвий електричний килим Zoryana Classic
Купити

Турманієвий електричний килим Zoryana Classic

Прогріваючий килим..

8 340 грн
Турманієвый пояс Mysomat Belt Південна Корея
Купити

Турманієвый пояс Mysomat Belt Південна Корея

Турманієвий пояс M..

5 440 грн
Laser Belt - германієвий пояс з лазерами
Купити
Турманієвий килим Mysomat Classic Південна Корея
Купити

Турманієвий килим Mysomat Classic Південна Корея

З найдавніших часі..

7 850 грн
Корейський турманієвий мат Misomat Long (140x50 см)
Купити
Турманієва подушка Misomat
Купити

Турманієва подушка Misomat

Турманієва подушка..

1 320 грн

Турманієва кераміка

Турманієва кераміка

Стоунтерапія - це лікування теплим та гарячим камінням. Це давній та дуже сильний метод оздоровлення. Лікувальна кераміка (камені), яка використовуються у процесі такого масажу, дужа важлива. Спільною особливістю усіх видів цілющої кераміки є її здатність перетворювати інфрачервоне тепло у такий спектр, який найбільш близький до випромінювання здорового тіла.

Найпоширеніші види турманієвої кераміки в Україні

  • турманієва кераміка
  • нефритова кераміка
  • германієва кераміка

Турманієва кераміка - це складний сплав декількох компонентів

Виробництво турманієвої кераміки відбувається при високих температурах (понад 1000 градусів), які перетворюють компоненти у рідкий сплав, при затвердінні якого утворюються плоскі камінці турманієвої кераміки, які можуть наклеюватися на гріючу поверхню килима або носитися безпосередньо у якості прикраси - турманієва біжутерія. Зазвичай, турманієва кераміка має насичений коричневий колір різних відтінків.

Турманієва кераміка дуже популярна в Україні та країнах східної Європи. Замовити її ви можете у нас на сайті - Bodysport

Основні види масажного обладнання з турманієвої кераміки:

  1. Турманієвий килимок (турманієвий мат, турманієвий матрац) - буває різних розмірів, від турманієвих сидінь (розмір 45х45 см) до двоспальних турманієвих матраців, які можна використовувати постійно як грілку для сну. Пластини турманієвої кераміки наклеяні по усій поверхні килиму, крім обідків. Найчастіше, є можливість включати обігрів регулюючи пультом температуру від 30 до 70 градусів. Сам турманієвий килимок зроблений у вигляді багатошарового матрацу із нагрівальним елементом та численними шарами захисту нагрівальної спіралі від зовнішнього впливу. Зовні килимок обшитий шкірозамінником. У якісних корейських моделях шкірозамінник має антиалергенні властивості, може служити роками та не тріскається від температури. Дешевші моделі можуть мати більш просту оббивку шкірозамінника, яка може мати запах при нагріванні, що проходить через деякий час.
    Пульт управління приєднується за допомогою спеціального кабелю до бічної поверхні килимка та включається у розетку.
    Турманієвий килимок може мати датчик, що відключає кераміку після 8 або 12 годин використання, але це необов'язково.
    Розміри турманієвого мату можуть бути різні. Найбільшим попитом користуються односпальні мати (140х50 см 100х200 см) двоспальні матраци (150х200 см 200х200 см) маленькі килимки для обгортання та сну (55х99 см 50х80 см) турманієві сидіння (45х45 см).
  2. Турмаеніевий пояс - має ту ж структуру будови, що і турманієвий килимок але створений у вигляді довгого та широкого поясу, який зручно застосовувати для впливу на поперек, шию, область живота та ін.. Найчастіше є система обігріву та регулювання температури впливу від 30 до 70 градусів.
  3. Турманієва біжутерія - не має нагріваючого елементу та складається із пластинок турманієвої кераміки з'єднаних ниткою. Це можуть бути турманієві намиста, турманієві браслети, турманієвий годинник та ін. Багато людей настільки впевнені у цілющій силі турманієвої кераміки, що носять такі прикраси на собі.
  4. Турманієві теплові масажери для ніг (Біомат) - це окрема категорія товарів з турманієвої кераміки. Використовується для впливу на активні точки стоп.
  5. Турманієвий проектор - тепловий масажер у вигляді сфер з турманієвої кераміки із вбудованим елементом тепла.
  6. Турманієва накидка - гнучкий килимок з вирізом для зручності використання.

Германієва кераміка - це складний сплав турмаліну та германію

В складі германієвої кераміки у процентному співвідношенні більше елементу германію, тому кераміка має насичений чорний колір. За впливом кераміка подібна до турманієвої та нефритової і має такі ж показання до використання і цілющі ефекти. Германієва кераміка більше популярна у країнах Західної Європи та у Китаї.

Основні види масажного обладнання германієвої кераміки:

  1. германієвий килимок (германієвий мат, германієвий матрац) - за будовою та властивостями подібний до турманієвої продукції. Пластинки германієвої кераміки у вигляді напівсфер або шестигранників прикріплюються до гріючої поверхні. Рекомендується для щоденного застосування у домашніх умовах або салонах, при відсутності протипоказань до тепла.
  2. германієвий пояс - це поширене теплове масажне обладнання для побутового застосування. Може мати різні розміри але за дією та показаннями аналогічний килимам.
  3. германієва біжутерія - так само, як і турманієва, не має нагріваючого елементу. Може використовуватися для прикрас або структурування води. Для цього достатньо пластинку помістити у ємність з водою.

Нефритова кераміка - в основі її дії лежить нагрітий нефрит

Нефрит не обробляється термічно, але його дія аналогічна іншій кераміці. Нефрит багато століть використовувався у народній медицині Китаю в якості лікувального каменю при самих різних захворюваннях.

Де використовується нефритова кераміка?

  1. Нефритовий килимок - являє собою аналог килимів з іншої кераміки. Нефритові пластинки найчастіше круглої або прямокутної форми. Нефритові килимки зазвичай гнучкі, нагріваються в діапазоні від 30 до 70 градусів.
  2. Нефритовий проектор - окремий вид масажного обладнання. Має вигляд напівсфер з нефриту у які вбудовані нагрівальні елементи. Бувають двох, п'яти, семи та одинадцятишарові - за кількістю гріючих сфер.
  3. Нефритовая маска - різновид керамічної біжутерії. Найчастіше використовується жінками для запобігання зморшок та омолодження шкіри обличчя та тіла. Маска з нефриту не має нагрівального елементу та діє від тепла тіла того, хто її використовує.

Теплові масажери - країна виробник.

На сьогоднішній день в Україні продається продукція з Південної Кореї та Китаю. Уважно дивіться на сертифікацію, у якій вказана країна-виробник. Для того, щоб уникнути обману - вимагайте від продавців сертифікати продукції. Ми раді представити справжню турманієву продукцію з Південної Кореї фірми Місомат - провідного виробника продукції з турманію. Відмінною особливістю Турманієвих килимків Місомат є шестигранний турмалін. Також, надається сертифікат відповідності та трирічна гарантія на всі товари цієї компанії.

Форми пластинок турманієвої кераміки (нефритової, германієвої):

  1. Круглі пластинки - мають вигляд півсфер з гладкою блискучою поверхнею.
  2. Шестигранний турмалін - мають вигляд бджолиних сот. Саме така комбінація дозволяє найбільш щільно розмістити турмалін на нагрівальну поверхню не залишаючи зайвих проміжків.
  3. Квадратні пластинки - дуже часто характерні для нефритових масок та нефритових килимків.

Як використовувати турманієву кераміку?

Турманієвий килимок або будь-який інший прилад з лікувальною керамікою бажано використовувати щодня. Можна спати на турманієвій кераміці. Є два основних типи використання теплових масажерів:

  • припікаючий масаж - ефект сауни. Це дуже потужна оздоровча процедура, але при цьому відбувається велике навантаження на організм, тому не використовуйте її, якщо у вас є хоч найменші підозри на протипоказання. При цій процедурі килимок або пояс нагрівається до високих температур і потім людина лягає зверху та накривається теплою ковдрою. Процедура триватиме від хвилини до 10 хвилин.
  • Загальний режим - регулярне використання кераміки на малих температурах. Підходить для тривалого та щоденного застосування.

Турманієву кераміку небажано використовувати безпосередньо прямим контактом з тілом, бажано застосування зверху більш-менш товстої ковдри. Це дозволить рівномірно розподіляти тепло та уникати опіків. Ефект від використання теплового масажера при цьому повністю зберігається.

Чи допомагають нагріті камені від хвороб?

Стоунтерапія чи лікування гарячими мінералами - це окремий вид фізіотерапевтичного напрямку в медицині. Фізіотерапія - комплексна наука, яка займається вивченням та застосуванням фізичних впливів на тіло організму. Іонотерапія, УФО, електрофорез, підводний масаж, різні види витягнення хребта поряд з тепловими процедурами, гарячими ваннами, обгортанням та стоунтерапією - це потужні оздоровчі процедури. Вони складають основу сучасних спа процедур і санаторно-курортного оздоровлення. Стоунтерапія відноситься до теплових процедур таких як сауна, однак, відчуття від тепла різні. За відчуттями тепло від нагрітого каменю м'яке та має сильний заспокійливий ефект. Правильно підібрана температура (яка індивідуальна для кожної людини) робить відпочинок на теплій кераміці повноцінним та відновлює життєві сили.

Які протипоказання до теплових килимів?

Якщо людині не дозволені теплові процедури у вигляді сауни, то не рекомендується використовувати теплові мати. Не бажано використовувати турманієві мати, якщо у вас є онкологічні захворювання, ви вагітні, у вас є порушення шкірної чутливості, відкриті рани, підвищена температура і т д. При найменших сумнівах обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікарем. Мінімальна температура кераміки, яка близька до температури тіла, практично не має протипоказань.

Чи можна використовувати турманієву та іншу кераміку дітям?

Шановні батьки! За своєю суттю дана продукція є звичайною медичною грілкою, за допомогою якої Ви можете сформувати мікроклімат своїй дитині. Спеціальні теплові прилади використовують навіть у пологових будинках з перших років життя. Тому, вважається, що можна використовувати кераміку для дітей при необхідності прогріву тіла дитини. Кераміку можна використовувати для загартовування дитини, однак пам'ятайте, що ви зобов'язані постійно перебувати поруч. Стоунтерапія - це теплова процедура, яка при невмілому використанні може завдати шкоди. Остерігайтеся опіків та високих температур. Не можна ставити дітям температуру більше 40 градусів. Це може зашкодити дитині. Використовуйте кераміку тільки через ковдру, не дозволяйте дитині чіпати кнопки пульту, штекери та інші частини приладу. Будьте пильні! Якщо ви збираєтеся використовувати прилади постійно, особливо, під час сну дитини - обов'язково проконсультуйтеся з Вашим  лікарем.