• +38 (099) 566 01 39

Масажне ліжко

Масажний мат Homedics Stretch Mat XS TYM-500-EU
Купити

Масажний мат Homedics Stretch Mat XS TYM-500-EU

Йога-мат Homedics ..

7 200 грн
Масажне нефритове ліжко Long-life HC-863
Купити

Масажне нефритове ліжко Long-life HC-863

Масажне нефри..

18 700 грн

Масажне ліжко

Масажне ліжко

Масаж відбувається за допомогою роликів, які складаються з нефритової або турманієвої кераміки. Розминаючі рухи уздовж хребта сприяють витягненню затиснутих м'язових пучків, розблокуванню нервових закінчень та нормалізації стану організму за рахунок масажних рухів, теплових процедур, іонотерапії та лікувального інфрачервоного тепла.

Де купити масажне ліжко?

Перш ніж купити масажне ліжко, уважно подивіться на фото товару, його характеристики, умови доставки та термін гарантійного використання.

Представляємо вам бюджетну модель масажного ліжка Long-life hC-863 з дванадцятьма нефритовими роликами, можливістю підігріву від 30 до 70 градусів та різними масажними програмами для усього хребта, верхнього та нижнього відділів і шийного відділу.

Масаж відділу ніг виконується за допомогою восьми роликів, які роблять масаж шиацу.

Установка масажного ліжка у домашніх умовах

Встановити масажне ліжко у домашніх умовах дуже просто. Збірка масажера інтуїтивно зрозуміла та розписана у мануалі, який приходить разом із товаром.

Масажне ліжко найчастіше складається із верхнього та нижнього мату, які з'єднуються один з одним. Масажне ліжко може бути встановлене ​​на підлозі або на кушетці. 

Користуватися масажним ліжком можна щодня, по кілька разів на день. Показання та протипоказання до використання масажного ліжка такі ж, як і при звичайному масажі.

Схожими масажерами для масажного ліжка є масажне крісло та масажна накидка. Полегшеним варіантом масажного ліжка може бути масажна подушка з нефритом.

Середній час сеансу на масажному ліжку від 30 до 45 хвилин за сеанс.