• +38 (099) 566 01 39

Масажні накидки

Масажна накидка Zoryana Nefrimax
Купити

Масажна накидка Zoryana Nefrimax

Zoryana Nefrimax -..

9 958 грн
Масажна накидка Зоряна Квантум Quantum
Купити

Масажна накидка Зоряна Квантум Quantum

Роликовий масажер ..

9 950 грн
Масажна накидка DeepDrive 3 RT-2161
Купити

Масажна накидка DeepDrive 3 RT-2161

Роликова накидка..

6 500 грн
Масажна накидка HoMedics Gel Shiatsu 3в1
Купити

Масажна накидка HoMedics Gel Shiatsu 3в1

При малорухливому ..

5 700 грн
Масажна накидка Zenet ZET-773
Купити

Масажна накидка Zenet ZET-773

Масажна накидка дл..

3 528 грн
Масажна накидка HoMedics Natural Touch 2в1
Купити

Масажна накидка HoMedics Natural Touch 2в1

Масажна накидка - ..

7 200 грн
Масажна накидка Beurer MG 254
Купити

Масажна накидка Beurer MG 254

Накидка Beurer MG ..

8 689 грн
Акция: -20 %
Масажна накидка Beurer MG 205
Купити

Масажна накидка Beurer MG 205

Масажна роликова н..

3 719 грн 4 649 грн
Масажна накидка Beurer MG 206
Купити

Масажна накидка Beurer MG 206

Масажна роликова н..

5 499 грн
Масажна накидка Beurer MG 320
Купити

Масажна накидка Beurer MG 320

Масажна накидка дл..

11 139 грн
Масажна накидка Beurer MG 155
Купити

Масажна накидка Beurer MG 155

Вібраційна накидка..

2 499 грн
Автомобільна масажна накидка Zenet Zet-814
Купити

Масажні накидки

Масажна накидка на крісло дозволяє отримувати якісний лікувальний масаж хребта, сідниць, стегон і, іноді, шийного відділу, не відволікаючись від роботи або водіння. Регулярне використання такого апарату відновить обмінні процеси в організмі, позбавить від нервової перевтоми і в повній мірі допоможе розслабитися.

Масажні накидки актуальні для людей, які займаються здоров'ям свого хребта, або навпаки - велику кількість часу проводять за кермом автомобіля або в сидячому положенні. Численні позитивні відгуки дозволяють нам стверджувати: масажна накидка - ефективний апарат для підтримки здоров'я і активного довголіття.

Як обрати масажну накидку?

  • Перш за все варто звернути увагу на функціональність апарату - види масажу (роликовий, лінійний, шиацу), наявність цілющої кераміки і можливості підігріву, площа зіткнення активної поверхні масажера з тілом. Варто також звернути увагу на умови гарантійного обслуговування і наявність сертифікатів якості даної моделі.
  • Визначтеся, де ви хочете використовувати масажер - вдома або в автомобілі. Для автомобіля більше підходить вібраційна накидка, тому як вона більш тонка і не буде заважати під час поїздки. Масажний ефект від неї м'який, можна користуватися більше 15 хвилин за один сеанс. Найчастіше такий масажер оснащений підігрівом.
  • Для лікування і профілактики проблем хребта краще обирати роликову накидку.
  • Функція інфрачервоного тепла (ефект теплих рук масажиста) в роликових масажерах може бути вбудована безпосередньо в самі ролики, а в вібраційних - ця функція реалізована у вигляді вбудованої спіралі нагрівання.
  • Нефритова кераміка - натуральний матеріал, з якого можуть складатися механізми накидок. При нагріванні нефрит чинить додатковий цілющий вплив на тканини і органи.
  • Країна виробник масажера Китай. На ринку України сьогодні немає накидок, вироблених в іншій країні. Однак вони можуть бути виготовлені за ліцензією інших країн (Німеччини, США, України та т. д.), Але слід пам'ятати, що фабрики з виробництва подібних апаратів знаходяться тільки в країнах Азії.
  • Гарантія на товар - зверніть увагу на гарантійні зобов'язання при покупці масажера. На якісні вироби надається гарантія від 2-х років. При дбайливому користуванні масажний апарат прослужить вам довго.

Роликові масажні накидки

Така накидка для масажу має твердий каркас, який утримує роликові механізми. Апарати виконують техніки масажу за типом шиацу (кругові рухи, що розтирають) і роллінг (лінійні руху зверху вниз і знизу вгору вздовж хребта). Додатково може бути вбудований вібромасаж (частіше в сидінні), лікувальне тепло або просто прогрів.

Роликовий масаж інтенсивний, проникаючий, опрацьовує глибокі шари м'язів, а лінійний - сприяє вивільненню затиснутих нервових закінчень, зняттю болів в хребті, симптомів остеохондрозу.

Вібраційні накидки

Фізичний вплив виробляється за допомогою вібрації маленьких моторчиков, які можуть призводити в дію повітряні подушечки. Кількість вібромоторів, можливість регулювання інтенсивності, наявність або відсутність підігріву визначає в кінченому рахунку вартість цих апаратів. Вібронакидки для спини можуть використовуватися вдома, в офісі або автомобілі (якщо мають перехідник для авто). Накидка тонка, дуже легко згинається, не має каркаса. Види масажу - пульсуючий і вібраційний.

Як використовувати масажні накидки:

Перед використанням прочитайте інструкцію. Вивчіть розташування кнопок на пульті, зручно розмістіть накидку на крісло. Процедура не повинна викликати больових відчуттів. Запаморочення, відчуття жару, страху і інші неприємні відчуття повинні послужити приводом негайно припинити сеанс і звернутися за консультацією до вашого лікаря. Оптимальний час використання масажера - вранці і ввечері по 15 хвилин.

Літнім людям і гіпертонікам слід уважно і обережно використовувати масажні накидки з шийними роликами. При підвищеному тиску задавайте напрямок руху роликів від голови до плечей. Це збільшить відтік крові з голови, що в свою чергу знизить артеріальний і внутрішньочерепний тиск.

Не можна лягати на роликову накидку. Це може привести до поломки обладнання, а так само завдати шкоди організму. Апарат можна використовувати в положенні напівлежачи або сидячи.

Результати використання

Масажні накидки позитивно впливають на загальний стан організму. Розтираючий і розминаючий масаж шиацу покращує кровообіг в шкірі і м'язахі. Довгі м'язи спини, які йдуть уздовж хребта і містять більшість рефлексогенних зон і активних точок, добре опрацьовуються в процесі масажу. Це призводить до вивільнення защемлених нервових корінців. Також рухи масажних роликів вгору і вниз сприяють витягненню хребта. Для отримання позитивного ефекту необхідно регулярне використання масажного апарату.