• +38 (099) 566 01 39

Масажер для голови

Масажер для голови Мураха антістрес
Купити

Масажер для голови Мураха антістрес

Масажер для голови..

70 грн

Масажер для голови

Масажер для голови

Цей, зовні простий масажер для голови «Мурашка Антистрес» - це  прекрасний засіб релаксації. Щоб зрозуміти, як він працює, потрібно просто спробувати ним скористатися. Інтернет-магазин Бодіспорт дарує цей масажер покупцям інших масажерів, але його можна придбати і окремо. Про цю покупку ви точно не пошкодуєте! У чому його переваги?

Особливості конструкції та нюанси використання масажера для голови

Конструкція у нього найпростіша: зручна ручка, від якої відходять гнучкі металеві пальчики, що закінчуються «крапельками» - захистом від дряпання шкіри голови. Завдяки гладкій поверхні массажер НЕ заплутується у волоссі, тому, власницям довгих кіс цей масажер підходить так само, як і тим, хто носить коротку стрижку.

Не відкладайте цей масажер для голови у дальній ящик, випробуйте його дію прямо зараз! Відгуки наших покупців про нього повні захоплення. Одиницям цей масажер не підходить через підвищену чутливість шкіри голови, тому вони відмовляються від його використання, хоча фахівці з сенсорної інтеграції наполягають на тому, що гіперчутливість потребує акуратної, частої, але малоінтенсивної стимуляції - до тих пір, поки відчуття не повернуться до нормальних.

Людям зі звичайною чутливістю масажер здатний подарувати довгоочікуваний релакс та море приємних відчуттів. У відгуках покупці описують його ефект так: тепло розливається від верхівки по усьому тілу. І назва «Мурашка» масажер для голови отримав неспроста: по тілу дійсно ніби біжать мурашки, але це дуже приємне відчуття.

Про користь масажера для голови

Як діє цей масажер? Його ефект заснований на активізації кровообігу шкіри голови. Судячи з описаних від використання «Мурашки» результататів, спектр показань для його застосування надзвичайно широкий та підходить буквально кожному:

  • втома;
  • стрес;
  • головні болі;
  • біль та напруга у очах;
  • тривожність;
  • проблеми зі сном.

Що цікаво, багато покупців відзначають миттєвий ефект. Так, при регулярному використанні такого масажера загальне самопочуття людини неминуче поліпшується, але навіть при разовому впливі ви отримаєте миттєвий результат: головний біль відступає, настрій поліпшується, втома проходить, а м'язи - розслабляються. Перевірте на собі!

Де купити масажер для голови?

За оцінками фахівців, масажер для голови «Мурашка» - один із найпопулярніших у світі. Як і будь-який якісний продукт, він набув поширення у різних виробників. Вибирайте якісну, зручну, безпечну та ефективну «мурашку» у інтернет-магазині Бодіспорт, а якщо ви отримали цей масажер у подарунок - обов'язково скористайтеся ним, та нехай вас не обдурить лаконічність його конструкції.