• +38 (099) 566 01 39

Marutaka

Масажер для ніг Marutaka Plus RT-1895
Купити

Масажер для ніг Marutaka Plus RT-1895

Масажер для ніг Ma..

8 490 грн
Масажер для ніг та литок Marutaka Construct  RT-1898
Купити
Масажер для ніг Marutaka Gold
Купити

Масажер для ніг Marutaka Gold

Marutaka Gold - ап..

9 850 грн

Marutaka

Масажери Marutaka 

Марутака - це, напевно, найпопулярніший масажер для ніг в усьому світі. Це одна з перших моделей, яка містила в собі поєднання технологій роликового масажу шиацу і повітряної компресії. На сьогоднішній момент, за цим принципом працює величезна кількість масажних апаратів, багато з яких представлені в нашому інтернет-магазині.


Принцип роботи

Апарат має два основних види впливу:

  1. Роликовий масаж шиацу. Спеціальні механізми по черзі впливають на підошву стопи, в результаті чого, точкові натискання та розминаючі рухи ефективно знімають напругу м'язів, спазми і неприємні відчуття. Основна сфера спрямованості такого масажу - позбавлення від втоми ніг і зняття больових синдромів.
  2. Повітряно-компресійний масаж. Спеціальні подушки особливим чином стискають повітря, впливаючи при цьому на бічні і верхні частини ступнів. Такий масаж прискорює кровообіг і лімфодренаж, бореться з варикозним розширенням вен і сприятливо впливає на весь організм.

Комбінація цих двох функцій гарантує глибокий і ефективний масаж, який поліпшить ваше здоров'я, якість сну і допоможе розслабитися. Регулярні сеанси надають профілактичну дію, запобігають захворюванням вен нижніх кінцівок і покращують самопочуття.


Серед асортименту магазину Bodysport ви знайдете масажери Marutaka Plus і Construct. На ці моделі ми надаємо 24 місяці офіційної гарантії і безкоштовну доставку.

Для замовлення дзвоніть за телефонами:

(099) 566 01 39, (098) 676 78 15, (063) 407 17 04