• +38 (099) 566 01 39

Масажер для очей

Масажер для очей Zoryana
Купити

Масажер для очей Zoryana

Відчуття печіння і..

3 850 грн
Масажер для очей Zenet Zet-702
Купити

Масажер для очей Zenet Zet-702

Електромасажер для..

2 520 грн

Масажер для очей

Масажер для очей

Новинка на ринку масажною техніки - це масажер для очей. З огляду на делікатність цієї області, зрозуміло, що більшість покупців відносяться до приладів такого роду насторожено. Ми хочемо розповісти вам про масажери, спеціально розроблені для здоров'я очей та зняття напруги. Втім, більшість користувачів, що вже встигли випробувати новинку, запевняють, що функціональність цього приладу набагато ширше, ніж просте зняття втоми. У нашому інтернет-магазині Бодіспорт - якісні масажери для очей від провідних виробників. Давайте про них поговоримо.

Як працює масажер для очей?

Ефект від застосування масажера для очей - це результат від поєднання магнітотерапії та акуратного механічного тиску, що діє як масаж. Активізація обмінних процесів у очній зоні призводить до усунення неприємних відчуттів та в цілому сприяє поліпшенню стану здоров'я очей.

Зрозуміло, що у різних покупців ефект буде також відрізнятися: у всіх свої особливості здоров'я. На ранніх стадіях проблем із зором використання цього приладу більш ефективне, але і при регулярних головних болях, болю та напрузі у очах хороший масажер здатний істотно поліпшити самопочуття.

Масажер для очей рекомендується застосовувати щодня. Оптимальна тривалість сеансу у різних приладів може відрізнятися, але у середньому становить від 5 до 15 хвилин. Кілька режимів роботи дозволяють підібрати необхідну інтенсивність впливу: масаж повинен бути комфортним.

Ті наші покупці, які вже випробували роботу масажера для очей, відзначають зниження (а то і повністю усунення) звичної напруги у очах до кінця дня навіть у тих випадках, коли очі відчувають інтенсивне навантаження (наприклад, при роботі з документами або за комп'ютером). Крім того, при тривалому регулярному використанні часто перестають турбувати головні болі, у багатьох нормалізується сон. Також відзначається візуальний ефект: мішки та кола під очима стають малопомітними або зникають; дрібні зморшки біля очей - розгладжуються. Що важливо, у багатьох покупців уже через місяць щоденного використання відзначається підвищення гостроти зору.

Ці масажери користуються попитом і у тих, хто не має проблем із зором. Приємний розслабляючий масаж очей сприятливо впливає на стан нервової системи, та багато хто використовує прилад виключно для релаксу, у той же час отримуючи профілактику хвороб очей.

Сучасні масажери для очей - легкі та комфортні у використанні. Їх застосування стане приємним ритуалом у зручний для вас час. З огляду на компактність та легку вагу приладу, його зручно брати у поїздки. Наш інтернет-магазин Бодіспорт готовий продемонструвати такий масажер у нашому демонстраційному залі (Харків, пр. Перемоги, 75В) та гарантує доступні ціни на прилади цієї категорії.

Де купити масажер для очей?

Вибираючи місце для покупки масажера для очей, віддавайте перевагу тим з них, які мають досвід роботи саме з масажною технікою, розбираються у ній та здатні гарантувати якість реалізованої продукції. У нашому інтернет-магазині Бодіспорт - широкий асортимент товарів для здоров'я; зокрема, у нас ви завжди можете купити масажер для очей EYE EXERCISE DEVICE ZK-518 , безпечний та ефективний, за приємною ціною та з гарантією.

Ми піклуємося про наших покупців, тому обіцяємо не тільки високу якість товарів та бездоганний сервіс, а й у разі потреби - повернення. Наші консультанти із задоволенням прийдуть на допомогу в справі вибору потрібного вам масажера для очей. Крім того, для вашого здоров'я та спокою працює лікар: він допоможе визначити показання до застосування того чи іншого приладу та порадить найкращий варіант для вирішення найбільш важких проблем зі здоров'ям.